Güvenlik ve Çeşitli Aksesuarlar

Soğutma suyu – motor hasarını önlemek için kaliteli ürünler

Bir araçta dakikada yaklaşık 150 litre soğutma suyu dolaşır. Doğru koruma olmadan su, yüksek sıcaklıklar ve basınç farklılıkları, soğutma sisteminde korozyon ve kavitasyon oluşumunda ideal koşulları oluşturur. Sonuç: Motor hasarı ve en kötü senaryoda tüm sistemin arızalanması. Bu yüzden soğutma suyu doldururken ve değiştirirken dünyaca ünlü üreticilerin en iyi kalitedeki ürünleri, Oto Seç Bosch Car Service Terme Samsun‘un tercihidir.

En iyi kalitede soğutma suyu ürünleri

Su, yüksek sıcaklıklar ve basınç farklılıkları, soğutma sisteminde korozyon ve kavitasyon oluşumunda ideal koşulları ortaya çıkarır. Bu da metalde derin yarıklar açılmasına neden olup uzun vadede silindir kapağı ve soğutma suyu pompası hasarına yol açabilir. İşte bu yüzden Oto Seç Bosch Car Service Terme Samsun, özgün araç veya motor üreticilerinin teknik gerekliliklerini karşılayan en iyi kalitede soğutma suyu ürünleri kullanmayı tercih etmektedir.

Motor arıza teşhisi

Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşıklaşmakta ve servisler için daha da zorlayıcı hale gelmektedir. Arıza bulma sürelerinden tasarruf etmenin tek yolu, genellikle yazılım tabanlı motor arıza teşhisi kullanmaktır – Oto Seç Bosch Car Service Terme Samsun‘da her açıdan bu iş için gereken tüm donanıma sahiptir.

Bir bakışta avantajlar:

– Üstün teknoloji ürünü arıza teşhisi

– En yeni test ekipmanlarına ve özel yazılımlara sahip servisler

– Düzenli yapılan eğitimler sayesinde tam uzman servis personeli

İnceleme

Düzenli araç bakımı, arızaları veya kusurları hemen tespit edip düzeltmenin tek yoludur. Ayrıntılı servis, hem aracınızı sürmeye devam etmek hem de yeniden satış değerini korumak istediğinizde her zaman en mantıklı seçimdir – Oto Seç Bosch Car Service Terme Samsun, üretici garantisi kapsamında hiçbir kayıp olmadan profesyonel inceleme ve bakım çalışması sunar.

Bir bakışta avantajlar:

– Her yaştaki tüm araç modelleri için

– Üretici garantisi bozulmadan

– Tüm çalışmanın servis kitapçığına kaydı

Tavsiyemiz: Düzenli filtre değişimi ve yağ değişimi

 

Filtreler, yağlar ve soğutma suları bir uzman tarafından düzenli aralıklarla kontrol edilmeli ve araç üreticisi teknik değerleri uyarınca değiştirilmelidir. Motor gücü kaybını önlemenin ve korozyon ile erken aşınma riskini azaltmanın tek yolu budur. İdeal olarak aracınızı her 15.000 kilometrede veya en az yılda bir Oto Seç Bosch Car Service Terme Samsun‘a getirmeniz gerekir.