Periyodik Bakım

Periyodik Bakım Hizmeti

Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullanmayı prensip edinmiş Oto Seç Bosch Car Service Ve Oto Ekspertiz organizasyonumuz ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

  • Her yaştaki tüm araç marka ve modelleri için
  • Üstün teknoloji ürünü arıza tespit ekipmanı
  • Değişim durumunda orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar

Oto Seç Bosch Car Service Ve Oto Ekspertiz

Bir tamirhane görünümünden uzak, kurumsal standartlara uygun davranan servis ağımız üretici firma garantisi dolmuş her marka aracın tampondan tampona bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktayız.

Oto Seç Bosch Car Service Ve Oto Ekspertiz‘de teknoloji en ön planda tutularak, araç arızalarının tespitinde ve giderilmesinde Bosch Test Cihazları kullanılmaktadır

Oto Seç Bosch Car Service Ve Oto Ekspertiz‘de aracınızın bakımlarında her türlü orijinal araç bilgilerine ve kontrol değerlerine bağlı kalınarak işlem yapılır.

Aracınızın periyodik olarak kontrol edilmesi

Aracınızın sağlığı açısından azami önem taşımaktadır. Uzun vadede, belli aralıklarla aracınıza bakım yaptırmamanız durumunda, parçalarda ve sistemlerde yıpranma ve bozukluklar oluşabilir. Tabii ki aracınızda oluşabilecek bu arızalar, sürüş güvenliği açısından da ciddi bir tehdit oluşturacaktır. Aracınızın düzenli olarak periyodik bakımlarını yaptırmanız durumunda kazanacağınız en önemli avantajlar şunlar olacaktır:

  • Kesintisiz ve güvenli sürüş kontağı çevirirken ya da yolda giderken, “Acaba arabam çalışacak mı?”, “Yolda kalır mıyım?” gibi endişeleriniz asla olmaz.
  • Daha az masraf sürpriz ve kaçınılmaz tamir masrafları nedeniyle canınız sıkılmaz.
  • Yüksek ikinci el değeri bakımlı aracınızın, hem kolayca alıcı bulması, hem de yüksek fiyata satılması muhtemeldir.

Doğal olarak aracınıza bağımsız servislere bir alternatif olarak uygun fiyata kaliteli hizmet sunabilen ve orijinal parça kullanan bir serviste hizmet almak en büyük hakkınızdır.