Yardımcı Isıtıcı

En sıcak tavsiyelerle – otomobiliniz için yardımcı ısıtma

Otomobilinize binin, kendinizi iyi hissedin, sürüşe başlayın – yardımcı ısıtma sistemi ile işte kış bu kadar güzel olabilir. Donan ellerinizle ön camdan buzu kazımak ya da motorun hararet yapması yüzünden yolda kalmak artık geçmişte kaldı. En başından beri tüm yıl boyunca ve hava koşulları nasıl olursa olsun, aracınızda en üst düzeyde konfor ve daha fazla güvenliğin avantajından yararlanın.

Webasto yardımcı ısıtıcıları – buz kazıma artık geçmişte kaldı

Piyasa lideri, her türlü araç için tamamen doğru yardımcı ısıtıcıyı temin eder. Webasto hem gelişmiş teknoloji hem de üstün kalite demektir ve kompakt, orta veya lüks sınıf dahil her türlü araç türü için ideal ürünü sunabilir. Talep halinde Oto Seç Bosch Car Service Terme Samsun uzmanları, aracınıza Webasto yardımcı ısıtıcı geliştirmesi yapmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bir bakışta avantajlar:

  • Üstün kalite
  • En uygun fiyat/performans oranı
  • Çok sayıda araç modeline uygun ürünler

Anında konfor

Yılın hangi vakti olursa olsun sürücüler olumsuz hava koşulları ile karşı karşıya kalabilir: Sabahları buzlanmış camlar, düşük görüş mesafesi ve hiç de hoş olmayan düşük sıcaklıklar… Sıcaklık 10 santigrat derecenin altına düştüğü anda, başka bir deyişle Eylül ile Mayıs ayları arasında bir yardımcı ısıtıcı kullanmak iyi bir fikirdir. Bu ürün aynı zamanda yüksek yaz sıcaklıklarında aşırı ısınan bir motorun soğutulması için havalandırma işlevi de sunar.

Bir bakışta avantajlar:

  • Otomobil, daha binmeden ısınır
  • Motor üzerinde daha az yük ve düşük yakıt tüketimi
  • Net görüş alanı ve camlardan buz kazımaya artık gerek kalmaması

Tüm mevsimler için ideal donanımda

Yardımcı ısıtıcılar ve klima sistemleri, hâlâ otomobillerde temel donanım öğeleri olmaktan çok uzak. Ama bunlar olmadan yapamam diyorsanız Oto Seç Bosch Car Service Terme Samsun sizin için bunları geliştirebilir. Bu şekilde sadece daha fazla sürüş konforunun keyfini çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda aracınızın uzun vadeli değerini de artırmış olursunuz. Kompakt, orta sınıf veya lüks – hangi sınıfta araç kullanıyor olursanız olun uzmanlarımız doğru cevaba sahiptir ve dünyaca ünlü üreticilerden eksiksiz, en iyi kalitedeki paketleri sunarlar.

Tavsiyemiz: Bir klimanın revizyonu

Bir klima sistemini geliştirmek için çok sayıda sebep vardır: Sizin, konforunuz ve güvenliğiniz için. Yazın, %35 ila 65 bağıl nemle 23 ile 27°C arası ideal koşulların keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir bakışta avantajlar:

  • Havadan polenleri ve kirletici maddeleri filtreler
  • Yolcu bölmesi ikliminin otomatik olarak ayarlanması
  • Temiz hava beslemesi, konsantrasyonu artırır