Aküler

Sürücüler, Bosch’un akülerine güveniyor

 

“AutoBild” ve “auto motor und sport” dergilerinin okuyucuları, Bosch’u 2014 yılında da favori marka olarak seçtiler. Bosch üstelik hem kullanım ömrü/kalite hem de fiyat/performans oranında birinci sıraya yerleşerek “Akü” kategorisinde çifte başarı yaşadı.

Ürünlerimiz için fiyat sorunuz

Bosch’tan otomobil aküleri

Modern araçlara sürüş güvenlik sistemleri gibi çeşitli türlerde yeni teknolojiler takılıyor ve bu yüzden geçmişe kıyasla çok daha fazla güç gerektiriyorlar. Klasik güç kaynakları, kısa süre içerisinde sınırlarına ulaşıyor. Üç arızadan biri, hatalı marş motoru aküsünden kaynaklanır. Oto Seç Bosch Car Service Terme Samsun‘da uzmanlar, en ucuz akünün her zaman en iyi alternatif olmadığının farkındadır. Hatta belirli araçlarda, yüksek sayıda şarj çevriminden sonra ve her türlü hava koşulunda bile çok daha fazla güç sunan Bosch’un S5 EFB ve S6 AGM start/stop modelleri gibi özel akülere gerek vardır.

Bosch’tan akü teknolojisi – her türlü gereksinime en uygun güç

Servislerimizde herkes, otomobilinizi en kısa sürede yollara döndürmek için enerji harcar. İşte bu yüzden Oto Seç Bosch Car Service Terme Samsun olarak biz, Bosch akülerin sunduğu yenilikçi teknolojiye ve üstün kalite standartlarına güvenmekteyiz. Bu akülerin tümü farklı araç türlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir ve bu sayede otomobilinizde mümkün olan en yüksek kalite, güvenlik ve güvenilirliğin yanısıra her zaman bol miktarda güç olmasını sağlar.

AGM teknolojisine sahip S6 – start/stop sistemi ve frenleme enerjisi kurtarma özelliği olan otomobiller için

Bosch’un AGM teknolojisi, en zorlu koşullara yönelik pazarda bulunan en iyi üründür. Modern araçlarda sürekli sayısı artan elektrikli cihazlar, sadece daha fazla güç gerektiği değil aynı zamanda yüksek kapasitede enerji depolama özelliği olması gerektiği anlamına da gelir. A6 AGM akü ile Bosch, her iki alanda da ideal çözümü sunar: Özellikle zorlu koşullarda Bosch S6 akü, klasik bir aküye kıyasla çok daha yüksek güç seviyeleri besler. Bu akü aynı zamanda otomobildeki elektronik ekipmanlara sabit güç beslemesi sağlamak için fazladan enerjiyi de depolama kapasitesine sahiptir.

Bir bakışta avantajlar:

 • Daha uzun kullanım ömrü
 • Kısa seyahatlerde, dur-kalk trafikte veya hareketsiz durumdayken yüksek güç tüketimi ile bile sabit güç
 • Yoğun elektrikli ekipmanlarla bile üstün güç girişi ve çalıştırma gücü

EFB teknolojisine sahip S5 – start/stop sistemi olan otomobiller için

EFB teknolojisine sahip S5, klasik marş motoru aküleri ile AGM teknolojisine sahip S6 arasındaki boşluğu doldurur. Start/stop sistemi olan otomobillerin ihtiyaçlarına ideal şekilde uygundur ve yoğun elektrikli ekipmanlarla bile güvenilir bir güç kaynağı sunar. En olumsuz hava koşullarında bile araç her çalıştırıldığında daima yeterli gücü sunabilir.

Bir bakışta avantajlar:

 • Daha uzun kullanım ömrü
 • Aşırı sıcaklıklarda ve yoğun elektrikli ekipmanlarla bile güvenilir çalıştırma
 • Özellikle iyi şarj kabulü ve kısa seyahat özellikler

PowerFrame® teknolojisine sahip S5 / S4 / S3 – bütün otomobiller için en iyi çalıştırma gücü

S5, S4 ve S3 model serileri, her marka aracın tüm gereksinimlerine uygun güvenilir otomobil aküleri sunar. Bu akülerin PowerFrame® teknolojisi, sadece hızlı, düşük dirençte şarj ve deşarj sağlamakla kalmaz aynı zamanda çok daha uzun bir kullanım ömrü, daha yüksek kapasite ve üstün soğuk çalıştırma gücü elde etmeyi de mümkün kılar.

Bir bakışta avantajlar:

 • Her konumda maksimum güvenlik
 • Sızdırmaz akü kapağı tasarımı elektrolit kaçaklarını önler
 • Montajı kolaydır ve kolay taşıma için ergonomik olarak tasarlanan taşıma tutamakları vardır
 • Bakım gerektirmez

C3 ve C7 akü şarj cihazları – bir düğmeye dokunarak tam güç

Düşük kış sıcaklıklarında otomobiller, donma noktası üstündeki sıcaklıklara kıyasla çok daha fazla enerjiye ihtiyaç duyar. Aynı zamanda soğuk marş, akü üzerine çok büyük miktarda gerilim bindirir. Araca ayrıca çok fazla konfor işlevi takılmışsa ve akü çok sayıda kısa seyahatle boşalmışsa vaktinde yeniden şarj etmek önemlidir. Bu da Bosch ürünü bir C3 veya C7 şarj cihazı bağlayıp şarj işlemini başlatarak yapılır. Her iki model de bir düğmeye dokunarak güvenli ve basit şarj sağlar.

C3 daha küçük otomobillerin, motorlu scooter’ların veya motosiklet akülerinin otomatik, hızlı ve güvenli şarjı için tasarlanmışken C7, taşıyıcılar, karavanlar veya güçlü motosikletlerin ağır hizmet marş motoru aküleri için bile kullanılabilir.

Bir bakışta avantajlar:

 • Her türlü kurşun-asit akülerin basit şarjı ve gerilim seviyelerinin muhafazası
 • Yenilikçi güvenlik kavramı sayesinde kendi kendini gözlemler
 • Son ayarın kaydı için hafıza işlevi
 • Toz ve su sıçraması koruması ile sağlam ve dayanıklı (IP 65)
 • Ergonomik tasarıma sahiptir ve özellikle kullanımı kolaydır

Bosch aksesuarları – otomobil akülerinin kontrolü ve değişimi için ihtiyaç duyduğunuz her şey

Oto Seç Bosch Car Service Terme Samsun, otomobil akünüzü rahat ve profesyonel bir şekilde bağlamanıza, değiştirmenize veya kontrol etmenize yardımcı olan üstün kalitede Bosch aksesuarlarından oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesine sahiptir. Uzmanlarımız, bu işlemi sizin adınıza yapmaktan memnuniyet duyacaktır.

Tavsiyemiz: Bosch Car Service akü kontrolü

Oto SeçBosch Car Service Terme Samsun‘da uzmanlarımıza akünüzü düzenli kontrol ettirebilir ve gerekirse değiştirtebilirsiniz. Avantaj açık: Yol kenarında arıza hizmetinin gelmesini beklemek yerine Oto SeçBosch Car Service Terme Samsun‘da birkaç dakika geçirmek çok daha iyidir.